DZ23C4V3-G3-08 Vishay Semiconductor
  • More about DZ23C4V3-G3-08 Vishay Semiconductor
    DZ23C4V3-G3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C4V3-G3-08 is described as DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"