DZ23C11-G3-18 Vishay Semiconductor
  • More about DZ23C11-G3-18 Vishay Semiconductor
    DZ23C11-G3-18 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C11-G3-18 is described as DIODE ZENER 11V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"