DZ23C10-HE3-08 Vishay Semiconductor
  • More about DZ23C10-HE3-08 Vishay Semiconductor
    DZ23C10-HE3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C10-HE3-08 is described as DIODE ZENER 10V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH