BZX384B5V1-E3-08 Vishay Semiconductor
  • More about BZX384B5V1-E3-08 Vishay Semiconductor
    BZX384B5V1-E3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX384B5V1-E3-08 is described as DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE