BZW03D56-TAP Vishay Semiconductor
  • More about BZW03D56-TAP Vishay Semiconductor
    BZW03D56-TAP is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZW03D56-TAP is described as DIODE ZENER 56V 1.85W SOD64. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"