BZT52C15-E3-08 Vishay Semiconductor
  • More about BZT52C15-E3-08 Vishay Semiconductor
    BZT52C15-E3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C15-E3-08 is described as DIODE ZENER 15V 410MW SOD123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"