BZG05C3V6TR Vishay Semiconductor
  • More about BZG05C3V6TR Vishay Semiconductor
    BZG05C3V6TR is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZG05C3V6TR is described as DIODE ZENER 3.6V 1.25W DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F