BZG05C10TR Vishay Semiconductor
  • More about BZG05C10TR Vishay Semiconductor
    BZG05C10TR is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZG05C10TR is described as DIODE ZENER 10V 1.25W DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE