BZG03C82TR Vishay Semiconductor
  • More about BZG03C82TR Vishay Semiconductor
    BZG03C82TR is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZG03C82TR is described as DIODE ZENER 82V 1.25W DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM