BZG03C120TR Vishay Semiconductor
  • More about BZG03C120TR Vishay Semiconductor
    BZG03C120TR is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZG03C120TR is described as DIODE ZENER 120V 1.25W DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK