BZD27B4V7P-M3-08 Vishay Semiconductor
  • More about BZD27B4V7P-M3-08 Vishay Semiconductor
    BZD27B4V7P-M3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27B4V7P-M3-08 is described as DIODE ZENER 4.7V 0.8W DO-219AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK