AZ23C4V7-G3-08 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23C4V7-G3-08 Vishay Semiconductor
    AZ23C4V7-G3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C4V7-G3-08 is described as DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK