AZ23C43-G3-08 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23C43-G3-08 Vishay Semiconductor
    AZ23C43-G3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C43-G3-08 is described as DIODE ZENER 43V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX12 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH