AZ23C3V6-G3-18 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23C3V6-G3-18 Vishay Semiconductor
    AZ23C3V6-G3-18 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C3V6-G3-18 is described as DIODE ZENER 3.6V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM