AZ23C18-E3-08 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23C18-E3-08 Vishay Semiconductor
    AZ23C18-E3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C18-E3-08 is described as DIODE ZENER 18V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS