AZ23C12-G3-08 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23C12-G3-08 Vishay Semiconductor
    AZ23C12-G3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C12-G3-08 is described as DIODE ZENER 12V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG