AZ23C10-HE3-18 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23C10-HE3-18 Vishay Semiconductor
    AZ23C10-HE3-18 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C10-HE3-18 is described as DIODE ZENER 10V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"