AZ23C10-HE3-08 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23C10-HE3-08 Vishay Semiconductor
    AZ23C10-HE3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C10-HE3-08 is described as DIODE ZENER 10V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE