AZ23C10-E3-08 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23C10-E3-08 Vishay Semiconductor
    AZ23C10-E3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C10-E3-08 is described as DIODE ZENER 10V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE