AZ23B3V9-G3-08 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23B3V9-G3-08 Vishay Semiconductor
    AZ23B3V9-G3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23B3V9-G3-08 is described as DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM