AZ23B39-G3-08 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23B39-G3-08 Vishay Semiconductor
    AZ23B39-G3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23B39-G3-08 is described as DIODE ZENER 39V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V