AZ23B27-G3-18 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23B27-G3-18 Vishay Semiconductor
    AZ23B27-G3-18 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23B27-G3-18 is described as DIODE ZENER 27V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED