AZ23B13-G3-18 Vishay Semiconductor
  • More about AZ23B13-G3-18 Vishay Semiconductor
    AZ23B13-G3-18 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23B13-G3-18 is described as DIODE ZENER 13V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH