90MT140KB Vishay Semiconductor
  • More about 90MT140KB Vishay Semiconductor
    90MT140KB Vishay Semiconductor
    90MT140KB is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. 90MT140KB is described as RECT BRIDGE 1400V 90A MTK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH