70MT80KB Vishay Semiconductor
  • More about 70MT80KB Vishay Semiconductor
    70MT80KB Vishay Semiconductor
    70MT80KB is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. 70MT80KB is described as RECT BRIDGE 800V 70A MTK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"