1N4750A-TAP Vishay Semiconductor
  • More about 1N4750A-TAP Vishay Semiconductor
    1N4750A-TAP is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. 1N4750A-TAP is described as DIODE ZENER 27V 1.3W DO41. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM