1N4150W-G3-08 Vishay Semiconductor
  • More about 1N4150W-G3-08 Vishay Semiconductor
    1N4150W-G3-08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. 1N4150W-G3-08 is described as DIODE GEN PURP 50V 200MA SOD123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS