110MT80KB Vishay Semiconductor
  • More about 110MT80KB Vishay Semiconductor
    110MT80KB Vishay Semiconductor
    110MT80KB is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. 110MT80KB is described as RECT BRIDGE 800V 110A MTK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM