Y44870R10000F9R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y44870R10000F9R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y44870R10000F9R is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y44870R10000F9R is described as RES 0.1 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.