Y407320K0000T9W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y407320K0000T9W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y407320K0000T9W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y407320K0000T9W is described as RES SMD 20K OHM 0.01% 0.3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT