Y4062350R000Q0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y4062350R000Q0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y4062350R000Q0R is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y4062350R000Q0R is described as RES SMD 350 OHM 0.02% 0.3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"