Y4023120R000Q9R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y4023120R000Q9R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y4023120R000Q9R is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y4023120R000Q9R is described as RES SMD 120 OHM 0.02% 0.3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X