Y402310K0000T0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y402310K0000T0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y402310K0000T0R is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y402310K0000T0R is described as RES SMD 10K OHM 0.01% 0.3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"