Y162910R0000C9R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y162910R0000C9R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y162910R0000C9R is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y162910R0000C9R is described as RES SMD 10 OHM 0.25% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK