Y14880R20000D0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14880R20000D0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14880R20000D0W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14880R20000D0W is described as RES 0.2 OHM 0.5% 2W 3637. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM