Y14880R10000F0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14880R10000F0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14880R10000F0W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14880R10000F0W is described as RES 0.1 OHM 1% 2W 3637. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS