Y14880R02000D9R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14880R02000D9R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14880R02000D9R is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14880R02000D9R is described as RES 0.02 OHM 0.5% 2W 3637. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK