Y14880R00300D5W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14880R00300D5W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14880R00300D5W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14880R00300D5W is described as RES 0.003 OHM 0.5% 3W 3637. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"