Y14880R00200D5W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14880R00200D5W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14880R00200D5W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14880R00200D5W is described as RES 0.002 OHM 0.5% 3W 3637. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM