Y14880R00150D0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14880R00150D0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14880R00150D0W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14880R00150D0W is described as RES 0.0015 OHM 0.5% 3W 3637. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE