Y14880R00100D9W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14880R00100D9W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14880R00100D9W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14880R00100D9W is described as RES 0.001 OHM 0.5% 3W 3637. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"