Y14870R03000D0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14870R03000D0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14870R03000D0R is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14870R03000D0R is described as RES 0.03 OHM 0.5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP