Y14870R02500F0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14870R02500F0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14870R02500F0W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14870R02500F0W is described as RES 0.025 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V