Y14870R02500D0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14870R02500D0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14870R02500D0W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14870R02500D0W is described as RES 0.025 OHM 0.5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN