Y14870R02000F0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14870R02000F0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14870R02000F0R is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14870R02000F0R is described as RES 0.02 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"