Y14870R01500F0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14870R01500F0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14870R01500F0W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14870R01500F0W is described as RES 0.015 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.