Y14870R01000D0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14870R01000D0R Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14870R01000D0R is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14870R01000D0R is described as RES 0.01 OHM 0.5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V