Y14870R00600B0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y14870R00600B0W Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y14870R00600B0W is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the SMD Chip Resistors category. Y14870R00600B0W is described as RES 0.006 OHM 0.1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V