Y073450R0000Q9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y073450R0000Q9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y073450R0000Q9L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y073450R0000Q9L is described as RES 50 OHM 10W 0.02% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE