Y0058500R000F0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y0058500R000F0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y0058500R000F0L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y0058500R000F0L is described as RES 500 OHM 0.3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM